Ataskaitinis rinkiminis susirinkimas Upytėje

Birželio 25 dieną įvyko gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ ataskaitinis rinkiminis susirinkimas.

Muzika ir dainomis ateinančiuosius pasitiko Stanislovo Sargauto vadovaujamas folkloro ansamblis „Upytės Vešeta“. Bendruomenės pirmininkas Audrius Zalatoris pasveikino susirinkimo dalyvius, pristatė svečius. Išklausę bendruomenės 2019 metų veiklos, finansinės bei revizijos komisijos ataskaitų ir joms pritarę, bendruomeniečiai pirmininku išrinko Audrių Zalatorį, valdybos nariais: Odetą Baltramiejūnienę, Algirdą Kazimierą Budrį ir Vytautą Liepą. Susirinkimo viešnios – Seimo narės Guodos Burokienės padėjėja Vaida Pečeliūnaitė ir Europos Parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Jūratė Žilinskienė pasveikino bendruomenės pirmininką ir palinkėjo visiems sėkmės, o Panevėžio rajono bendruomenių sąjungos pirmininkė Odeta Baltramiejūnienė linkėjo kūrybiškumo ir susitelkimo bendriems darbams.

Krekenavos kultūros centro mėgėjų teatras „Avilys“ parodė Mirandos Vaitkevičienės režisuotą R.Venskūnienės dramą „Baltakojė“, kuri nepaliko abejingų – susirinkusieji juokėsi su aktoriais ir verkė kartu su Baltakojės tėčiu Kazeliu.

Padėkoję mėgėjų teatrui už nuoširdžią vaidybą, muzikantams – linksmas dainas, žmonės pamažu išsiskirstė iš senovinio svirno, suteikusio pastogę susirinkimui ir vėsą karštą vasaros pavakarį.

Gyventojų bendruomenės „Upytės žemė“ narė Jurgita Zalatorienė