„Keliaujanti bendrystės lėkštė“ iškeliavo į Barklainius
„Keliaujanti bendrystės lėkštė“ birželio 8 d. iškeliavo į Barklainių I kaimo bendruomenę.Atvykę prie bendruomenės namų, gyventojų bendruomenės „Upytės žemės“ atstovai prisėdo ant sūpynių. Maloniai pasisveikinęs ir šmaikščiai pajuokavęs Barklainių I kaimo bendruomenės pirmininkas pakvietė visus užeiti į vidų. Susėdę prie stalo susipažinome, pasidalinome ne tik pyragais, tačiau ir savo mintimis. Pasidžaugę nuveiktais darbais, kalbėjome apie Skaityti toliau …