Mažieji bendruomenės nariai mokėsi saugaus eismo taisyklių

Gyventojų bendruomenė „Upytės žemė“ dalyvauja VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir ypatingą dėmesį skiria saugaus eismo svarbai. Renginių metu bendruomenės nariams primenamos Kelių eismo taisyklės, gyventojai skatinami saugiai bei atsakingai elgtis keliuose.
Rugsėjo 9 d. mažuosius bendruomenės narius aplankė Panevėžio miesto ir rajono Policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Renata Gustaitienė ir priminė saugaus eismo taisykles būnant gatvėje. Pamokė vaikus, kaip teisingai pereiti kelią, kaip elgtis išlipus iš autobuso, kaip taisyklingai pritvirtinti ir dėvėti atšvaitus, segėti saugos diržus važiuojant automobiliu ar autobusu. Pareigūnė paragino mažuosius bendruomenės narius būti ypatingai atidiems važiuojant dviračiu ar paspirtuku kelyje, laikytis kelių eismo taisyklių, dėvėti šalmą ir šviesą atspindinčią liemenę.
Užsiėmimo metu mokiniai atliko praktines užduotis, atsakė į klausimus. Policijos pareigūnė džiaugėsi, kad vaikai išmoko kelių eismo taisykles ir visiems padovanojo piešimo priemonių rinkinius bei ryškiaspalvius atšvaitus, kad tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui mokiniai gatvėje būtų matomi.
Renginys baigėsi susitarimu, kad visi vaikai būdami kelyje ar gatvėje bus kultūringi, atsakingi bei atidūs.
Projekto vadovė Odeta Baltramiejūnienė